Cięcie promieniem lasera

Ploter laserowy jest jednym z najnowcześniejszych urządzeń do cięcia i grawerowania. Charakteryzuje się wysoką dokładnością obróbki. Grawerowa nie można wykonywać z dokładnością do 1200 dpi. Przewaga promienia laserowego nad konwencjonalnymi narzędziami obróbki jest ogromna. Promień lasera pozwala ciąć oraz znakować różnego rodzaju materiały. W odróżnieniu od innych narzędzi punkt skupienia lasera spala materiał w bardzo małym obszarze. Znakowanie wykonane laserem jest trwałe i bardzo wysokiej jakości, a powierzchnia cięcia gładka i nie wymaga dodatkowej obróbki.
CIĘCIE TWORZYW

Cięcie promeniem lasera charakteryzuje się wysoką dokładnością i powtarzalnością. Krawędź po cięciu jest gładka, co pozwala znacznie obniżyć koszty produkcji (nie ma etapu polerowania krawędzi). Tniemy takie tworzywa jak PMMA (plexa, akryl), PS (polistyren), PET (poliester), ABS i wiele innych. Wykonujemy duże serie jak i pojedyńcze sztuki.
CIĘCIE DREWNA, SKLEJKI

Tniemy i grawerujemy drewno. Ze sklejki wykonujemy breloki hotelowe i reklamowe. Produkujemy zegary z grawerem z drewna, wizytowniki. Wykonamy każdy projekt Państawa pomysłu.
CIĘCIE PAPIERU, KARTONU I TEKTURY

Wykonujemy kartki świąteczne, okolicznościowe i zaproszenia z papieru ozdobnego. Wykonujemy grawery i wycięcia na opakowaniach z tektury falistej.
CIĘCIE KORKA

Produkujemy także wszelkiego rodzaju uszczelki i elementy z korka naturalnego. Tutaj również jesteśmy w stanie w rozsądnej cenie wykonać pojedyńcze sztuki. Można również wykonać grawerowanie w celu oznaczenia elementu.
CIĘCIE SKÓRY I MATERIAŁÓW SKÓROPODOBNYCH

Proponujemy również cięcie i grawerowanie skóry i wszystkich materiałów skóropodobnych.