oklejanie witryn i samochodów

WITRYNY

Witryna sklepowa to wspaniały nośnik reklamy - wykorzystaj to! Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w wyklejaniu witryn sklepowych i nie tylko! Proponujemy wyklejanie witryn drukiem wielkoformatowym wszelakiego rodzaju szyb, witryn sklepowych, gablot, drzwi wejściowych, itp.


materiały:

folia OVW, monometryczna, folia szroniona itp.


SAMOCHODY

Posiadając firmowy samochód nie sposób nie wykorzystać go jako obiektu reklamowego swojej firmy. Istotne znaczenie dla atrakcyjności reklamy na samochodzie jest jej estetyczne wykonanie, które wraz z projektem warto zlecić wyspecjalizowanej firmie. Największym atutem reklamy na pojazdach jest jej "mobilność" - możliwość dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów niż ma to miejsce w przypadku np. billboardów. Ponadto reklama na samochodzie jest stosunkowo tania - biorąc pod uwagę okres wytrzymałości (nawet 5 lat) oraz brak opłat za dzierżawę powierzchni reklamowej w zderzeniu z ilością klientów do których docieramy poprzez poruszanie się samochodem po drodze.


Poza oklejaniem samochodów tradycyjnymi reklamami, specjalizujemy się w promocji na plandekach oraz środkach komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy). Realizujemy usługi oklejania samochodów na najwyższym poziomie, stosując odporne na działanie warunków atmosferycznych, zwłaszcza promieni słonecznych materiały, a jednocześnie dbając o minimalizację szkód dla lakieru samochodu. Dzięki precyzji montażu reklamy na samochodzie i dokładności wykonania projektu samochód wygląda estetycznie i atrakcyjnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do działu kontakt.


Koszt reklamy na samochodzie zależny jest od kilku czynników, aby móc dokładnie oszacować koszt prosimy o wysłanie zapytania, lub kontakt telefoniczny.