Banery

Materiał stosowany jako podstawowy nośnik reklam. Wykorzystywany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych jako banery reklamowe, duże formy graficzne na ścianach budynków, ogrodzenia, siatkach, elementy dekoracji itp. Uwaga: maksymalna szerokość zadruku bannera to 310 cm. Wydruki wielkoformatowe o większej szerokości będą dzielone na bryty. Nasza drukarnia dzieli obraz domyślnie z zakładką 3 cm.

Folia samoprzylepna monomerowa

Błyszcząca lub matowa, do szyb, płyt, blach lub jako etykiety samoprzylepne. Druk na folii może być zafoliowany przez co będzie odporny na zarysowania i promienie UV.

Folia transparentna

Materiał podwójnego stosowania. Służy zarówno do wydruku grafiki, jak i laminowania wydruków, dzięki czemu wydruki wielkoformatowe są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi oraz ścieraniem. Druk wielkoformatowy wykonany na folii transparentnej może być wykorzystywany do oklejania elementów szklanych, kasetonów wykonanych z mlecznego PCV itp.

Folia wylewna

Sprawdzony produkt idealny do wyklejania trudnych powierzchni na pojazdach, nawet z tzw. przetłoczeniami.

Folia ONE WAY VISION

zastosowanie: do prezentacji grafiki na szybach, nadruk widoczny jest od zewnątrz - od wewnątrz grafika prześwituje.

Siatka MESH

Materiał, który idealnie nadaje się na otwarte konstrukcje, wydruki wielkoformatowe zamieszczane tam, gdzie wieje wiatr. Materiał jest lekki i przepuszcza powietrze. Dzięki małym splotom oczek otrzymujemy doskonałej jakości druk wielkoformatowy.

Papier BLUEBACK

Papier z niebieskim podkładem izolującym od podłoża, przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, głównie na billboardy, plakaty itp. Jest to materiał bardzo tani, stosowany przy krótkich kampaniach, lecz pomimo tak niskiej ceny, wydruki wielkoformatowe wykonane na papierze blueback posiadają odporność na wodę oraz promieniowanie UV. Szerokość rolki 130 cm. Druk wielkoformatowy na papierze Blueback nasza drukarnia wielkoformatowa dzieli na bryty według standardów europejskich.

Papier

Do zastosowań plakatowych, wystawowych, zewnętrznych lub jako citylight. Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje ten produkt w szerokości 125 cm. Wybranie większego rozmiaru oznacza akceptację podziału obrazu na bryty z zakładką 2 cm. Wydruki wielkoformatowe wykonane na papierze premium mogą być uszlachetnione laminatem.

Foto tapeta

Materiał dekoracyjny idealny do wykonania tapet na ścianę wg. indywidualnego wzoru. Przyklejany za pomocą kleju do tapet. Szerokość rolek 100 cm. W przypadku, gdy zlecony druk wielkoformatowy jest większego wymiaru, nasza drukarnia wielkoformatowa podzieli obraz z tzw. zakładką 2 cm.